پیچ آلمینیومی

پیچ آلمینیومیReviewed by پیچ ومهره کیمیاصنعت on Jul 8Rating: 4.5پیچ آلمینیومیپیچ آلمینیومی,پیچ آلمینیومی چیست,گروه صنعتی پیچ و مهره,غفاری گروه صنعتی, پیچ و مهره, پیچ آهنی ,پیچ ورشویی

پیچ آلمینیومی

پیچ آلمینیومی چیست؟پیچ های آلمینیومی بر عکس اسمشان که به نام آلمینیومی می باشد از جنس آلمینیوم نیستند و فقط به این نام معروف و مشهور شده اند و این پیچ ها مانند پیچ های آچار خور معمولی از جنس آهن می باشند و با فرایند خاصی تولید می شوند.
پیچ های آلمینیومی مراحل و فرایند تولیدی سخت و پیچیده ای ندارند و تولید آن ها به این گونه می باشد که ابتدا مفتول پیچ و مهره ای مخصوص را کشش کرده و سپس پس از قالب گیری پیچ های آلمینیومی آن ها را دنده کرده و گل آن ها را که به صورت دو سو می باشد را ساخته و پیچ آماده ی مصرف می شود.
پیچ های آلمینیومی دارای قطر یکسانی می باشند یعنی فقط تنها در یک سایز تولید می شوند,که این سایز 1/4 اینچ میباشد یعنی حدود 6 میل می باشد.
پیچ های آلمینیومی به دلیل قطری که دارند,همان قطر 1/4 به پیچ های 1/4 هم معروف هستند و در بازار بیشتر به نام پیچ های 1/4 خرید و فروش می شوند.
پیچ های آلمینیومی یا همان پیچ های 1/4 به صورت استوانه ای ورشویی دنده می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.
پیچ های آلمینیومی در طول قد های مختلفی تولید می شود که طول این پیچ ها به صورت اینچی افزایش پیدا می کند و از سایز 1/2 اینچ تولید شده و تا سایز 4اینچ ادامه پیدا می کند.
پیچ های آلمینیومی را معمولا به صورت دو سو تولید می کنند ولی در شرایط خاص به صورت چهار سو هم تولید می شود.
این پیچ ها را به صورت گالوانیزه سرد و گرم و داکرومات مورد استفاده قرار می دهند و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
گروه صنعتی پیچ ومهره کیمیاصنعت_شماره تماس02155377092_09121896961

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *